.

Witaj na blogu graficznym breatherain.blogspot.com na którym już od czterech lat możesz znaleźć najróżniejszego typu prace graficzne - nagłówki, sygnatury, ikony czy szablony na bloggera - a także przydatne dodatki graficzne - tekstury, koloryzacje, instrukcje oraz wiele innych - pomocne każdemu grafikowi. Rozejrzyj się i korzystaj! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz w komentarzu pod najnowszym postem lub bezpośrednio na carllton@vp.pl. Życzę miłego pobytu! L.

FIRST TIME HERE

Przerzuciłam się na blogspota, bo nie wiem czy te awarie na onecie się w końcu skończą czy też nie. Prawdę mówiąc mam już tego dosyć. Chciałam zmienić szablon na blogu i wciąż wyskakiwały mi błędy lub kasowało wszystkie ustawienia. Nie wiem czy tam jeszcze wrócę, wszystko zależy, czy awarie znikną no i czy przyzwyczaję się do blogspota, który jest dla mnie troszkę czarną magią. Ponieważ tak jakby "wracam" chciałam zmienić kierunek mojego blogowania. Oczywiście nie zrezygnuję z grafiki, rozszerzę tylko sferę pamiętnika, będę dodawać zdjęcia itp. Tutaj, na breatherain poznacie mnie lepiej. Mam nadzieję, że nie uciekniecie z krzykiem :P Wkrótce dodam coś więcej, na razie muszę wkuwać do kolokwiów i egzaminów.
Pozdrawiam!

15 komentarzy:

 1. Jakim cudem udało Ci się zrobić tak przepiękny szablon na blogspota? ;O Ja mogę o takim jedynie pomarzyć ;c.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to tylko tło, które nie może mieć więcej niż 300 MB. Nie wiem jak to tak prosto wytłumaczyć. O ile wiem to na wystrojowo.blog.onet.pl jest jakaś instrukcja. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Genialny szablon czy zrobiłabyś taki dla mnie lub powiedz jak ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Na razie nie bawię się w robienie szablonów. Instrukcja jak WSTAWIĆ taki szablon dostępna jest na wystrojowo.blog.onet.pl. Pozdr!

   Usuń
 3. Jak zrobiłaś taki szablon na blogspota? Będziesz przyjmować zamówienia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko tło, które w edycji szablonu gdzieś się tam pojawia. Zamówień nie przyjmuję. Polecam zapoznanie się z instrukcją Elfaby - http://instrukcja1.blogspot.com/
   Pozdrawiam gorąco!

   Usuń
 4. Można u cb zamówić szablon?
  Bd bardzo wdzięczna za odp.
  Mam również głupie pytanie. Wiesz może jak zrobić taki szablon, jak tu: http://bracia-duszy.blogspot.com/
  Chodzi mi, że jest jak na onecie

  http://clave-de-la-felicidad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że nie bd mi miała za złe jeśli szablon, który zamówiłam na onet dodałam sobie na blogspot. A raczej staram się dodać.

  OdpowiedzUsuń
 6. O, Carllton. Świetnie, że wracasz. <3 Będę wchodzić tu, na pewno. ;D
  Czekam na pierwszą notkę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo :P

   Usuń
  2. Tak, tak, tak! Jak ja się strasznie cieszę z Twojego powrotu :D Bardzo, bardzo :D
   Iza

   Usuń
 7. Cieszę się, że nie zrezygnowałaś z grafiki ;)
  jesteś jedną z moich ulubionych szabloniarek i szkoda by było takiego talentu.Ja również założyłam bloga z szablonami shiriane.blogspot.com jeśli masz ochotę zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Carllton! Nawet nie wiesz, jak cieszę się z Twojego powrotu :D Co do Blogspota, na samym początku wydaje się strasznie trudny w obsłudze, ale później jest już tylko lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszyscy z onetu przenoszą się na blogspot, dla mnie to dobra nowina bo na blogspotcie jestem od dawna, dzięki temu będę powiadamiana o każdej notce :)

  OdpowiedzUsuń