.

Witaj na blogu graficznym breatherain.blogspot.com na którym już od czterech lat możesz znaleźć najróżniejszego typu prace graficzne - nagłówki, sygnatury, ikony czy szablony na bloggera - a także przydatne dodatki graficzne - tekstury, koloryzacje, instrukcje oraz wiele innych - pomocne każdemu grafikowi. Rozejrzyj się i korzystaj! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, pisz w komentarzu pod najnowszym postem lub bezpośrednio na carllton@vp.pl. Życzę miłego pobytu! L.

Put your gun down

Nic mi się nie chce. Pogoda za oknem dobija. Widać, że lato już się kończy, jeszcze tylko kilka dni i przyjdzie astronomiczna jesień. Nie lubię jesieni. Dla mnie to zawsze najgorszy okres. Początek szkoły itp. ciągłe zabieganie, potem przychodzi zima, ale wtedy już wiem, że jestem na półmetku, wiosna prawie koniec i ukochane lato :) Urodziłam się w pierwszy dzień lata i od zawsze była to moja ulubiona pora roku :3 W poniedziałek jadę do Poznania pozałatwiać ostatnie sprawy a potem tylko czekać do października. Postanowiłam sobie, że ten rok akademicki 2012/2013 jak i cały przyszły rok 2013 ma być dla mnie przełomowy. Kurde, trzeba się w końcu ogarnąć i zacząć budować swoje własne życie! Strasznie męczy mnie bycie na garnuszku rodziców. No ale przecięcie "pępowiny"  wcale nie jest łatwe. Jak to zrobię nic już nie będzie takie samo :( Z drugiej zaś strony nie chcę skończyć jak mój kuzyn - samotny, dwudziestopięcioletni magister bez pracy z kredytem studenckim do spłacenia, mieszkający z rodzicami. Ja przed 27 chcę wyjść za mąż i mieć przynajmniej 1 dziecko! Wiem, że życia nie można zaplanować, ale tego właśnie chcę i zrobię wszystko żeby moje marzenia się ziściły. Ble, ble. Dobra. Koniec. 

Dzisiaj z grafiki tylko sygnaturki, które zawsze możecie wkleić do postu aby ładnie wyglądało :) Pamiętajcie o kredycie!

http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg18.png
http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg17.png
http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg16.png
http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg14.png
http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg13.png
http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg12.png
http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg11.png
http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/syg10.png

10 komentarzy:

 1. Pobrałam http://i757.photobucket.com/albums/xx217/carllton_grapix/13-12.png na http://captiveyourself.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również nie cierpię jesieni, to taka menaholijna smutna pora, aż płakać się chcę i w depresje tylko popaść, zimę lubię głównie za święta również lata najabradzije cenie chyba za wolność za tą beztroskę i klimat.

  Mimo że studiów jeszcze nie zaczęła a już mam wyrzuty sumienia że będę (wykorzystywać rodziców) kocham niezależność ale wiadomo stypendium wszystkich kosztów nie pokryje, nie mogę się doczekać końca studiów, choć jeszcze nie zaczęłam! chcę zacząć pracować, robić karierę rozwijać się zawodową. A co ty studiujesz bo wyleciało mi z głowy ???

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pracą ciężka wprawdzie po każdym kierunku, ale kto szuka skutecznie i jest dobry w tym co robi znajdzie, do najlepszych wprawdzie świat należy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tą pracą to nie do końca jest tak że jej nie ma.. kto chce pracować to ją znajdzie.. problem w tym że młodzi ludzie po studiach mają wielkie wymagania i "za psie pieniądze" pracować nie będą.. tylko, że nie od razu Rzym zbudowano i trzeba od czegoś zacząć nawet małymi kroczkami.

  Kiedyś studiowałam fizjoterapię ale przerzuciłam się na rachunkowość bo w tym zawodzie zawsze jest zapotrzebowanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. super :) daj instrukcje na jakiś nagłówek

  OdpowiedzUsuń
 6. jejku świetny blog, zakochałam się w grafice, może wymiana linkami?
  chanelity

  OdpowiedzUsuń
 7. co będziesz studiowała ? C:

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne banerki <3 szablon główny również genialny ^^ .
  shiriane.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń